Poznań Motor Show 2020

komunikat prasowy

Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przesunięciu terminu targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej mających odbyć się w dniach od 26 do 29 marca 2020 na nową datę – od 18 do 21 czerwca 2020 roku.

Decyzję o zmianie wydarzenia podjęliśmy po konsultacjach z wystawcami i partnerami Poznań Motor Show. Z najwyższą uwagą śledzimy również komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz instytucje rządowe. Monitorujemy także sytuację na rynku spotkań na świecie. Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie,   

troską zarządu Grupy MTP było to, aby  takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów. Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców, którzy planują udział w największych targach motoryzacyjnych w Europie Środkowej i z tego tytułu ponoszą koszty, podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem.

Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii, w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby Poznań Motor Show w terminie czerwcowym spełniło oczekiwania przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z pełnym zrozumieniem i Państwa akceptacją.

Poniżej szybkie foto wspomnienie z Poznań Motor Show 2019.